Naše služby - prodej Vašeho pozemku

Pokud jste v situaci, kdy na prodej svého pozemku nechvátáte a pokud jste ochotni si počkat na maximální nabídku od koncového zákazníka, nabízíme Vám prodej Vašeho pozemku ( nebo jakékoliv nemovitosti či bytu ) přes námi vlastněnou realitní kancelář. Služby našich realitních makléřů Vám můžeme nabídnout prakticky v každém kraji České republiky.

Určení ceny pozemku

U odhadní ceny pozemku vycházíme vždy ze zákona o oceňování a tzv. oceňovací vyhlášky. Zásadními faktory pro určení ceny je velikost pozemku ( pozemků ), jejich tvar, informace z územního plánu, ze které je patrné, jaké je využití pozemku a dále informace o přístupu na pozemek a dostupných inženýrských sítí. Při ocenění zemědělských pozemků vychází z ceny podle BPEJ (cena je upravována přirážkami a srážkami podle přílohy č.23 vyhlášky č.3/2008 Sb. ) Existují lokality, kde lze dosáhnout několikanásobně vyšší tržní ceny a naopak existují lokality, kde odhadní cena je výrazně vyšší než je reálná tržní cena.

Výkup pozemku

Pokud uvažujete o prodeji Vašeho pozemku, může Vám naše společnost nabídnout SLUŽBU PŘÍMÉHO VÝKUPU. Na základě Vašich podkladů, jsme schopni zpracovat nabídku a předložit Vámi ji. Některé výkupy jsme schopni realizovat velmi rychle, s okamžitou zálohou a prodejem v řádu několika dnů. Výkupní cena pozemků za kterou přímé odkoupení realizujeme se pohybuje mezi 60 – 70 % z tržní ceny pozemku.